APLIKACJE
M-COMMERCE

Handel mobilny rośnie w Polsce trzykrotnie

szybciej niż cały sektor e-commerce.

Dzięki inwestycji w aplikację mobilną

m-commerce możesz powiększyć swoje przychody.

Dalej

NOWOCZESNE NARZĘDZIE SPRZEDAŻOWE

Dzięki nowoczesnej technologii zyskasz najlepsze narzędzie sprzedażowe, za pomocą którego dotrzesz do najbardziej wymagających klientów.

Każdy zadowolony Konsument przekłada się na większy zysk. Aplikacja mobilna m-commerce jest instalowana na telefonie przez co działa znacznie szybciej od standardowej strony mobilnej lub responsywnej. . Aplikacje mobilne m-commerce miewają często dostęp do różnych danych na temat użytkownika – tego co robi, gdzie i kiedy.

Skrócenie ścieżki zakupowej

Klienci otrzymują nie tylko dostęp do listy produktów, koszyka, aplikacja daje znacznie więcej. Działa płynnie, nie zawiesza się podczas pobierania produktów, jest stabilna, dobrze zaprojektowana może znacznie skrócić ścieżkę sprzedażową.

Działanie offline

Aplikacja mobilna m-commerce może działać również w trybie offline. Dzięki temu użytkownik może z niej skorzystać w każdej chwili.

Spersonalizowane oferty

Konsument, pobierając aplikację, zgadza się udostępnić wybrane informacje o sobie.
Co możesz wykorzystać do tego aby przygotować kampanie reklamowe lub promocje pod swoich klientów.

Projektowanie aplikacji m-commerce

Projektowanie aplikacji mobilnych m-commerce najlepiej rozpocząć od stworzenia klikalnych makiet. Klikalne makiety pomagają organizować oraz wizualizować treści. Makiety są wizualną reprezentacją układu treści w procesie projektowania aplikacji m-commerce.

Makiety można traktować jako prototyp, który umiejscawia poszczególne funkcjonalności. Projektowanie aplikacji
m-commerce na Androida i na iPhone za pomocą klikalnych makiet przynosi wymierne korzyści. Projektowanie aplikacji na Androida i na iOS to nasza pasja!

SILNIKI SKLEPOWE

Posiadasz własny sklep internetowy lub dopiero myślisz o jego założeniu? Chcesz przyciągnąć klientów niebanalnym wyglądem
i uprzyjemnić im zakupy? Jeśli nie wiesz od czego zacząć nasi specjaliści z przyjemnością rozwieją Twoje wątpliwości. Zbudujemy go na silniku, na którym chcesz lub doradzimy jaki wdrożyć żeby odpowiadał Twoim wymaganiom.

Integracje

Czas to pieniądz. W przypadku zakupów przez internet czas ma kolosalne znaczenie. Skróć drogę zakupową dla swoich klientów i uruchom szybkie płatności. Możemy zintegrować Twój sklep internetowy z najpopularniejszymi systemami płatności online w Polsce ułatwiając tym samym zakupy Tobie i Twoim klientom.

NAPISZ DO NAS

Niektórzy twierdzą, że dostosowanie do standardów mobilnych jest koniecznością. Mówimy, że jest to ogromna szansa dla każdej firmy. Skutecznie zaprojektowana aplikacja mobilna lub witryna mobilna jest nieocenionym narzędziem do osiągnięcia konkretnych celów każdej firmy.

EDYTA BANAŚ

SALES & MARKETING JUNIOR SPECIALIST

+48 690 803 747

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ