STRONY
INTERNETOWE

Tworzymy strony, które są szyte na miarę. Stawiamy na ciekawą i atrakcyjną grafikę oraz intuicyjną obsługę, tak aby strona przyciągała nowych użytkowników.

DALEJ

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od badania potrzeb naszego Klienta.

Zaczynamy od rozmowy, podczas której ustalamy jaką funkcję ma pełnić serwis oraz jakie cele ma spełniać.

Następnie opracowujemy treści, projekt wizualny, a na koniec wdrażamy wszystko w życie.

STRONY MOBILNE I RESPONSYWNE

Stale rośnie liczba użytkowników, którzy przeglądają strony internetowe na urządzeniach mobilnych. Przewiduje się, że
w niedługim czasie liczba mobilnych internautów zdecydowanie przekroczy liczbę osób, które z internetu korzystają jedynie przy pomocy komputera. Dlatego posiadanie mobilnej lub responsywnej strony www to już nie tylko przywilej, wręcz obowiązek.

Smart Mobile House dbamy o to, aby strona www wyglądała profesjonalnie na każdym ekranie laptopa, smartfona czy tabletu. Tworzymy strony mobilne oraz w technologii responsywnej. Nasze projekty stron internetowych spełniają najnowsze standardy graficzne i technologiczne, nie korzystamy z gotowych szablonów. Przywiązujemy uwagę do tego aby strona była funkcjonalna
i przykuwała uwagę odbiorcy. Projektowanie stron internetowych to nasza pasja.

Technologie

Dbamy o to, aby wszystkie strony internetowe projektowane przez nas zaskakiwały nie tylko grafiką, ale również funkcjonalnością. Osiągamy to przy wykorzystaniu takich języków jak HTML5, CSS3, Javascript, PHP. W wewnętrznym developmencie pomaga nam Angular.js, React.js, mySQL. Do zarządzania stroną poprzez panel CMS używamy silników WordPressa, PrestaShop czy Magento.

NAPISZ DO NAS

Niektórzy twierdzą, że dostosowanie do standardów mobilnych jest koniecznością. Mówimy, że jest to ogromna szansa dla każdej firmy. Skutecznie zaprojektowana aplikacja mobilna lub witryna mobilna jest nieocenionym narzędziem do osiągnięcia konkretnych celów każdej firmy.

ANNA DALL-GĄSIOR

SALES MANAGER

+48 796 536 162

ZAINTERESOWANY?

ZOSTAW WIADOMOŚĆ
ANULUJ